Künye

YASAL BİLDİRİM VE SORUMLUKLAR

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.favorihaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. 

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. 
 

Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Bu sitede yayınlanan haberler ve makaleler kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Yayınlanan Köşe yazısı ve yorumlardan yazan kişiler sorumludur 
www.favorihaber.com ve Kolay Medya Sorumlu tutulamaz. 

Uyarı:  
www.favorihaber.com Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına sayglı olmayi amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanimlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldir. prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olan haber, resim, video siteleri ve şahıslar. Telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra, ilgili olan içerik 3 gün içinde siteden kaldırılır.

www.favorihaber.com , gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: -Bize, sizin kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkca sorarız. Örneğin, eğer www.favorihaber.com içerisinde bir video izleyeceksiniz yada yorum yapacaksınız, size adınız ve elektronik posta adresiniz sorulacaktır. www.favorihaber.com 'yi işletirken Kişisel Bilgi'lerinizi kullanırız ve www.favorihaber.com'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz. -Kişisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. 

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.  
     

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.favorihaber.com. However, sometimes the www.favorihaber.com uses third parties to process your information. www.favorihaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.favorihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.favorihaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.favorihaber.com and its services. When you use www.favorihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.favorihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.   


Favori Haber İhlas Haber Aajansı Abonesidir..